Filoğlu Gayrimenkul

Filoğlu Gayrimenkul

Firmamız Sapanca başta olmak üzere Sakarya ve Kocaeli’nde emlak danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Başta Kuveyt, Katar ve Suudi Arabistan’dan gelen yatırımcılarla kalite, inovasyon ve insan odaklı projeler geliştirmektedir. Bu sebeple bölgemizde, Filoğlu Gayrimenkul, en güçlü yatırımcılardan biri statüsündedir. Geleceği şekillendiren projeler üretirken, hedefimiz bölgenin liderli olmaktır.

Türkiye emlak sektörü, şehirleşme süreci ile birlikte süratle gelişmektedir. Emlak alım satımında kullanılan mortgage veya tut-sat yöntemi, emlakların değerlerinin uluslararası kriterlere göre belirlenmesini sağlar. Böylece değeri belirlenmiş olan bir emlak, emlak borsasında alınıp satılabilir hale gelir. Emlak piyasasının gelişmesi ile daha önce değeri bilinmeyen emlaklar piyasada arz talebe göre değer bulmaya başlar.

Bu noktada Filoğlu Gayrimenkul, gelişen şehirleşme, planlama ve peyzaj konularındaki hakimiyetini ve deneyimini kullanarak, Emlak sektöründe farklılık ve farkındalık sağlamaktadır.

Filoğlu Gayrimenkul, etik değerler ve yasaların izin verdiği ölçülerde, hizmet verdiği müşterilerinin ekonomik kaygılarını da düşünerek, güven odaklı bir zamanlama ve planlama oluşturur.

Önceki
Foça Antik Hotel

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM