Gölevi Konaklama Restaurant

Gölevi Konaklama Restaurant

Dört mevsimin yaşandığı Sapanca’nın güzel beldesi Kırkpınar’da göl kenarında yer alan Gölevi Konaklama &Restaurant şehrin karmaşasından uzaklaşmak ve yorgunluğunu atmak isteyenlerin tercih ettiği bir dinlenme tesisidir. Yeme & içme hizmeti ile yolculuğa başlayan tesisimizde artık değerli misafirlerimize konaklama imkânı da sunuyoruz. 18 000 m2’ lik bir arazi üzerine kurulan tesisimizde minimal yaşam tarzını deneyimleyeceğiniz mobil evlerin yanı sıra, otel tipi standart oda imkânı; Türk ve Dünya mutfağına ait farklı lezzetler tadabileceğiniz fine dining restoranımız bulunuyor.

Gölevi Konaklama & Restaurant, “Doğayı koru” mottosundan yola çıkarak sürdürülebilirlik politikası ile bölgede öncü olmuştur.
Ayrıca tesisimizde minik dostlarımız; evcil hayvanlarınız için de dinlenme, özgürlük ve eğlence imkânı sağlıyoruz. Gözünüz arkada kalmadan minik dostlarınız ile birlikte tatiller planlamak tesisimizde mümkün.
İşe mola verip kısa tatiller planlayabileceğiniz göle sıfır tesisimizde, lüks ve ayrıcalıklı hizmet alabileceğiniz10 adet karavan tarzında dizayn edilmiş mobil ev ve 6 adet standart oda bulunmaktadır.

Önceki
Gemma Madencilik
Sonraki
Foça Antik Hotel

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM