Hakkımızda

Hakkımızda

Gelecek odaklı projeleriyle, farklı hizmet alanlarıyla, kaliteyi bir bütün olarak sunan Filoğlu Group, kendisini geliştirmeye ve insan için üretmeye devam ediyor.

1993 yılında Sakarya’nın Sapanca ilçesinin Kırkpınar kasabasında bir aile şirketi olarak kuruldu. Hedefinde başarı ve insan odaklılık olduğundan yaptığı çalışmalar ile kısa zamanda önemli mesafeler kat eden firmamız yaptığı başarılı çalışmalarla sektöründe lider firmalar arasına girmeyi başardı. Bu anlamda bir liderlik misyonuna sahip Sayın Fatih Faruk Fil’in öncülüğünde, genişleyen şirket ailesine yenilerini de ekleyerek yoluna devam etmektedir.

Şirketimiz, faaliyet alanlarında bölgemizin ve Türkiye’nin önde gelen firmalarından Arkas Holding, Petkim, Socar, Kombassan, TOKİ, Kardelen Su ve Soma Maden İşletmeleri’ne hizmet verdiği gibi orta ve küçük ölçekteki firmalara ve şahıslara da hizmet vermektedir. Başlarda sadece kendi öz sermayesi ile yatırımlar yapan şirketimiz, günümüzde Kuveyt, Katar ve Suudi Arabistan’lı yatırımcılarla beraber inşaat sektöründe projeler geliştirerek ortaklıklar kurmakta, istihdam ve ülke ekonomisine de katkılar sunmaktadır.

İnşaat, hafriyat, lojistik, nakliyat, madencilik, emlak danışmanlığı, dekorasyon gibi hizmetleri içeren faaliyet alanlarına sahibiz.

Bizler, teknoloji, inovasyon ve sürdürülebilirlik politikalarına bağlı, güncel ve insan odaklı hizmet anlayışı çatısı altında, üretmek ve hayata geçirmek üzerine güçlü bir profile sahibiz.

Büyük makine parkuru, deneyimli ve uzman kadro, analitik görüşlere sahip ve liderlik vasfı taşıyan yöneticilerimiz ile sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.