Daima Güçlü

Gelecek odaklı projeleriyle, farklı hizmet alanlarıyla, kaliteyi bir bütün olarak sunan Filoğlu Gurup, kendisini geliştirmeye ve insan için üretmeye devam ediyor.

1993 yılında Sakarya’nın Sapanca ilçesinin Kırkpınar kasabasında bir aile şirketi olarak kuruldu. Hedefinde başarı ve insan odaklılık olduğundan yaptığı çalışmalar ile kısa zamanda önemli mesafeler kat eden firmamız yaptığı başarılı çalışmalarla sektöründe lider firmalar arasına girmeyi başardı. Bu anlamda bir liderlik misyonuna sahip Sayın Fatih Faruk Fil’in öncülüğünde, genişleyen şirket ailesine yenilerini de ekleyerek yoluna devam etmektedir.

Şirketimiz, faaliyet alanlarında bölgemizin ve Türkiye’nin önde gelen firmalarından Arkas Holding, Petkim, Socar, Kombassan, TOKİ, Kardelen Su ve Soma Maden İşletmeleri’ne hizmet verdiği gibi orta ve küçük ölçekteki firmalara ve şahıslara da hizmet vermektedir. Başlarda sadece kendi öz sermayesi ile yatırımlar yapan şirketimiz, günümüzde Kuveyt, Katar ve Suudi Arabistan’lı yatırımcılarla beraber inşaat sektöründe projeler geliştirerek ortaklıklar kurmakta, istihdam ve ülke ekonomisine de katkılar sunmaktadır.

İnşaat, hafriyat, lojistik, nakliyat, madencilik, emlak danışmanlığı, dekorasyon gibi hizmetleri içeren faaliyet alanlarına sahibiz.

Bizler, teknoloji, inovasyon ve sürdürülebilirlik politikalarına bağlı, güncel ve insan odaklı hizmet anlayışı çatısı altında, üretmek ve hayata geçirmek üzerine güçlü bir profile sahibiz.

Büyük makine parkuru, deneyimli ve uzman kadro, analitik görüşlere sahip ve liderlik vasfı taşıyan yöneticilerimiz ile sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

TEMEL İLKELERİMİZ

Değişen dünyada, ilkeli olmak, sürdürülebilir bir hizmet ağının parçası olmak için değerlerimizden ödün vermiyoruz.

KALİTE 91%
GÜVEN 87%
GELİŞİM 93%
İNSAN ODAKLILIK 93%
KURUMSAL 98%
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK 96%

Yaklaşımlarımız

Biz, kendimize ve yaptıklarımıza güvendik… Müşterilerimizin hedefleri ve hayalleri ne ise, onlar için çalıştık…

VİZYONUMUZ

Toplam Kalite Yönetimi’ni en etkili şekilde kullanarak, hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde lider rolünde olmak, kalite ve ekonomik hizmet kavramına inandığımız için kendi bünyemizde süreklilik arz eden gücümüzü güncellemek, genişleyen makine parkurumuz ve hizmet odağımız ile rakiplerimiz arasında en üst seviyede yer almak temel vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

23 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek, lider pozisyonundaki sorumluluk bilincine sahip olarak ilerlemek ve öncülük etmek, yatırım politikalarında inovasyon, teknoloji ve uzman insan kaynağını efektif kullanmak temel misyonumuz içindedir.

SEÇ POLİTİKAMIZ

Sağlık, Emniyet, Çevre (SEÇ) politikasının ilkelerini tüm hizmet alanlarımıza entegre etmek ve çalışanlarımızın aktif katılımıyla, bu ilkeleri tüm şirketlerimizde uygulamak öncelikli prensiplerimizdendir.  Filoğlu ailesi hem kendi çalışanları hem de hizmet verdiği insanlara karşı güven ve çevre odaklı hareket etmektedir. Bu odağımızda eğitimlerin devamlılığı esastır.

Gelecek Bizimle…

Ürettiğimiz projelerle geleceği tasarlamaya devam ediyoruz…

Filoğlu Group’un kalite taahhüdü, müşterilerine olan kaliteli ürün ve hizmet taahhüdü ile sınırlı değildir. Grubun geniş anlamdaki kalite taahhüdü çalışanlarına güvenli ve uygar bir çalışma ortamı sağlamayı, faaliyet gösterdiği topluma katkıda bulunmayı ve faaliyetlerindeki çevre etkisini en aza indirgemeyi de kapsamaktadır. Ürün kalitesine, çevreye ve çalışana verilen önemin topyekun bir ifadesi olan bu yönetim sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 Çevre Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı sertifikalarını kapsamaktadır.

Araç Parkurumuz